Edit Content
obnovime.sk

Fasády

Obnovíme, vyčistíme a naimpregnujeme vašu fasádu, aby bola ako nová.

obnovime.sk

Vyčistenie a nástrek fasády a plota – Nové Mesto nad Váhom

Znečistenie môže vašu fasádu i plot zmeniť na nepoznanie. Pôvodná staroružová omietka a oplotenie boli v prípade tohto domu na niektorých miestach úplne zelené až čierne. S takouto špinou a plesňami si dokáže poradiť jedine chémia, čo vás môže vyjsť oveľa drahšie než klasické čistenie vapkou. Je dôležité, aby sa použili ekologické prípravky, ktoré neohrozujú zdravie človeka ani životné prostredie. Ak teda spozorujete prvé mapy na fasáde alebo plote, radšej ich nechajte prečistiť.

PRED:

PO:

Zdieľajte článok s priateľmi:

Facebook
Twitter
LinkedIn
obnovime.sk

Najnovšie referencie

Rekonštrukcie

Maľovanie bytu – Trenčín

Vymaľovať z času na čas vlastný byt je samozrejmosť, niekedy by sa však nový náter zišiel aj nehnuteľnostiam určeným na predaj. S takouto predstavou sa na nás obrátila realitná kancelária v Trenčíne, ktorá chcela ešte pred spustením predaja vymaľovať celý byt a dodať mu tak príjemne vynovený vzhľad. Priemerne veľký trojizbový byt dokážeme vymaľovať v priebehu troch dní.

zobraziť viac »
Hydroizolácie

Hydroizolácia ipovej strechy – Horné Srnie

Asfaltové pásy pod názvom IPA sa istého času na plochých strechách využívali vo veľkom, dnes už viaceré vyžadujú obnovu. Staršiu ipovú strechu nám zverili aj v obci Horné Srnie, kde sa majitelia okrem problémov so zatekaním borili aj s prehrievaním interiéru počas letných horúčav. Po aplikovaní a zaschnutí tekutej izolácie sme preto urobili jednoduchý, ale účinný krok a celú plochu strechy sme natreli na bielo – takáto hydroizolácia lepšie odráža svetlo a dokáže znížiť vnútornú teplotu v dome o 3 až 4 °C.

zobraziť viac »
Strechy

Nástrek eternitovej strechy – Mikušovce

Majitelia sa na nás obrátili, pretože si želali prečistiť svoju eternitovú strechu a nastriekať ju do novej antracitovej farby. V tomto prípade išlo o novší typ eternitu, teda bez obsahu škodlivého azbestu. Keďže niektoré typy eternitových krytín sú pre majstrov pomerne klzké, použili sme pri práci aj plošinu. Nástrek sme štandardne zhotovili v dvoch vrstvách. Samozrejme, klient si môže nechať aplikovať aj tretí nástrek, pretože každá ďalšia vrstva predlžuje jeho životnosť .

zobraziť viac »
Dlažby

Zhotovenie chodníkov dlažby a záhonov – Trenčín

Záhradky bývajú celoživotným dielom majiteľov a výnimkou nebola ani tá v Trenčíne. Podľa želania majiteľky sme kompletne vyčistili dlažby a zároveň zhotovili nové ekologické mlatové chodníky. Vybetónovali sme terasu, osadili dosky a vybudovali vyvýšené záhony, ktoré sú aktuálne medzi záhradkármi veľkým trendom.

zobraziť viac »
Už ste zobrazili všetky články.