Edit Content
obnovime.sk

Strechy

Obnovíme, vyčistíme a naimpregnujeme vašu strechu, aby bola ako nová.

obnovime.sk

Čistenie a nástrek škridlovej strechy – Brodské

Tento dom je príkladom toho, ako veľmi sa v priebehu niekoľkých rokov môže škridlová strecha znečistiť. A to napriek tomu, že je vyspádovaná a voda z nej môže ľahko odtekať a spláchnuť prach či drobné nečistoty. Škridlu sme kompletne očistili a zafarbili tmavosivým nástrekom, ktorý perfektne ladí s bielou fasádou domu.

PRED:

PO:

Zdieľajte článok s priateľmi:

Facebook
Twitter
LinkedIn
obnovime.sk

Najnovšie referencie

Rekonštrukcie

Maľovanie bytu – Trenčín

Vymaľovať z času na čas vlastný byt je samozrejmosť, niekedy by sa však nový náter zišiel aj nehnuteľnostiam určeným na predaj. S takouto predstavou sa na nás obrátila realitná kancelária v Trenčíne, ktorá chcela ešte pred spustením predaja vymaľovať celý byt a dodať mu tak príjemne vynovený vzhľad. Priemerne veľký trojizbový byt dokážeme vymaľovať v priebehu troch dní.

zobraziť viac »
Hydroizolácie

Hydroizolácia ipovej strechy – Horné Srnie

Asfaltové pásy pod názvom IPA sa istého času na plochých strechách využívali vo veľkom, dnes už viaceré vyžadujú obnovu. Staršiu ipovú strechu nám zverili aj v obci Horné Srnie, kde sa majitelia okrem problémov so zatekaním borili aj s prehrievaním interiéru počas letných horúčav. Po aplikovaní a zaschnutí tekutej izolácie sme preto urobili jednoduchý, ale účinný krok a celú plochu strechy sme natreli na bielo – takáto hydroizolácia lepšie odráža svetlo a dokáže znížiť vnútornú teplotu v dome o 3 až 4 °C.

zobraziť viac »
Strechy

Nástrek eternitovej strechy – Mikušovce

Majitelia sa na nás obrátili, pretože si želali prečistiť svoju eternitovú strechu a nastriekať ju do novej antracitovej farby. V tomto prípade išlo o novší typ eternitu, teda bez obsahu škodlivého azbestu. Keďže niektoré typy eternitových krytín sú pre majstrov pomerne klzké, použili sme pri práci aj plošinu. Nástrek sme štandardne zhotovili v dvoch vrstvách. Samozrejme, klient si môže nechať aplikovať aj tretí nástrek, pretože každá ďalšia vrstva predlžuje jeho životnosť .

zobraziť viac »
Dlažby

Zhotovenie chodníkov dlažby a záhonov – Trenčín

Záhradky bývajú celoživotným dielom majiteľov a výnimkou nebola ani tá v Trenčíne. Podľa želania majiteľky sme kompletne vyčistili dlažby a zároveň zhotovili nové ekologické mlatové chodníky. Vybetónovali sme terasu, osadili dosky a vybudovali vyvýšené záhony, ktoré sú aktuálne medzi záhradkármi veľkým trendom.

zobraziť viac »
Už ste zobrazili všetky články.